PYTANIA?  ZADZWOŃ?  (+48) 34 300 00 13  LUB  NAPISZ  ZAKUP@HINZ.COM.PL

O firmie

Historia firmy 

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Hinz powstało w 1990 roku. Od początku swojej działalności prowadziliśmy sprzedaż hurtową, a głównym sprzedawanym towarem były zapalniczki. Jak na tamte czasy bardzo eleganckie i nowoczesne, "niosące powiew zachodu". Dostępne w wielu kolorach, których brakowało w szarej rzeczywistości PRL-u. 

W kolejnych latach działalność firmy ukierunkowała się na artykuły upominkowe dla mężczyzn. W ofercie pojawiły się papierośnice, piersiówki oraz różnego rodzaju komplety: na biurko, do serwowania wina, z brelokiem...

Poszerzał się asortyment i rosła grupa klientów.

W 2001 roku wprowadziliśmy na rynek naszą autorską markę Hinz Design pod którą projektujemy m.in. nasze zestawy z piersiówką:

Z klientami spotykamy się najczęściej na targach wystawienniczych, lub za pośrednictwem naszych handlowców.

 

 Obecnie nadal zajmujemy się importem bezpośrednim najwyższej jakości eleganckich upominków w prezentowych opakowaniach. Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym na rynku krajowym i zagranicznym. 

Asortyment naszej oferty jest bardzo szeroki i stale uzupełniany o nowe produkty, zgodnie z obowiązującymi trendami.

 

Na naszej stronie oferujemy marki takie jak:

Regal, Hinz Design, Balmain, Silvermatch, Maxim, Champ, Royal Treasure, Larus, Enzo Mancini, VH Collection, Enzo Mancini, Crown...

 

Wykonywane przez nas usługi świadczymy ze specjalną starannością i dokładnością ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i radą.

 

Choć to niepopularne w dzisiejszych czasach, wspieramy interesy naszych klientów. Staramy się aby w poszczególnych lokalizacjach nasi partnerzy mieli wyłączność sprzedaży. 

Nigdy nie prowadziliśmy sprzedaży na platformach typu allegro i nadal nie zamierzamy tego robić.

 

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem serwisu: www.hinz.com.pl oraz naszych przedstawicieli handlowych.

Wszystkie oferowane przez nas towary są objęte 2 letnią gwarancją i spełniają wszelkie normy UE.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl